Contact

Ciągła chęć rozwoju naszej firmy poskutkowała powstaniem nowych oddziałów, dzięki temu oprócz głównej siedziby w Krakowie, znajdą nas Państwo również w innych rejonach Polski.

Connect Logistics jest dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku Transport-Spedycja-Logistyka. Dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze pracowników potrafimy sprostać najtrudniejszym wymaganiom klienta. Zespół Firmy Connect Logistics tworzą ludzie, dla których praca jest nie tylko źródłem utrzymania ale również pasją.

  • Oddział Kraków
  • ul. Stanisława Przybyszewskiego 17b,
    30-128 Kraków

        

    Katarzyna Florek
    Kierownik Oddziału
    telefon: +48517458300
    e-mail: k.florek@connectlogistics.pl

    Damian Błaszkiewicz
    Ekspert ds. Handlowo Personalnych
    telefon: +48691625691
    e-mail: d.blaszkiewicz@connectlogistics.pl

    Izabela Grzywna
    Koordynator Działu Księgowości
    telefon: 12 636 69 91
    e-mail: i.grzywna@connectlogistics.pl

  • Oddział Wadowice
  • Biurowiec Heureka, ul. Lwowska 16
    34-100 Wadowice

           

    Marta Juraszus
    Kierownik Oddziału
    telefon: +48783557333
    e-mail: m.juraszus@connectlogistics.pl

    Szymon Fluder
    Koordynator ds. Taboru
    telefon: +48517437178
    e-mail: s.fluder@connectlogistics.pl

  • Oddział Grodzisk Mazowiecki
  • ul. 11 Listopada 9a
    05-825 Grodzisk Mazowiecki

           

    Jakub Krystkowiak
    Kierownik Oddziału
    telefon: +48 691 625 214
    e-mail: j.krystkowiak@connectlogistics.pl

  • Oddział Poznań
  • Budynek A - Piętro I ul. Kopanina 54/56,
    60-105 Poznań

         

    Kamil Mencel
    Kierownik Oddziału
    telefon: +48 783 551 844
    e-mail: k.mencel@connectlogistics.pl

  • Oddział Jaworzno
  • Fryderyka Chopina 94,
    43-600 Jaworzno

Dane rejestrowe:

Connect Logistics Sp. z o.o. Sp. k.
Ul. Przybyszewskiego 17B
30-128 Kraków

NIP: 6772392397
KRS: 0000574257
REGON: 362465661

Szybki kontakt:

Sekretariat
e-mail: info@connectlogistics.pl

Płatności
e-mail: platnosci@connectlogistics.pl

Dział handlowy
e-mail: v.proksa@connectlogistics.pl