spedycja i logistyka
Slajd 1 Slajd 2 Slajd 3

Informacje o firmie

spedycja i logistykaConnect Logistics jest dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku Transport-Spedycja-Logistyka. Dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze pracowników potrafimy sprostać najtrudniejszym wymaganiom klienta. Zespół Firmy Connect Logistics tworzą ludzie, dla których praca jest nie tylko źródłem utrzymania ale również pasją.

Naszą przewagą na rynku jest nie tylko cena naszych usług, ale przede wszystkim elastyczne podejście zarówno do klienta jak i przewoźnika. Podczas gdy inne firmy tracą mnóstwo czasu na szkolenia, my pomagamy naszym klientom wybrać najlepsze rozwiązania transportu ładunków. Wykonując realną pracę, stajemy się mocniejsi na rynku.

Strategia naszej firmy różni się od działania korporacji. Naszych rywali często ograniczają zasady narzucane im przez zagraniczną centralę oraz sztywną hierarchię, w której każda decyzja musi przejść wieloetapowy proces akceptacji. My stawiamy na profesjonalną obsługę i dobre relacje z klientem, aby szybko i skutecznie wykonywać zlecenia.

telefon: +48 12 636 69 91